Hanba v priamom prenose

Na pozadí nespochybniteľných úspechov slovenských športovcov v uplynulom roku sa ako škvrna vyníma koncoročné vyhlasovanie tých najlepších.

Organizátori ocenili naozaj top 10. To, že olympijskú medailu hlasujúci novinári ohodnotili viac ako titul majstra, môže byť predmetom diskusie. Hlavný problém však nastal až vtedy, keď došlo k vyhláseniu najlepšieho telesne postihnutého športovca. Napriek tomu, že zbierka medailí z paralympiády je vždy početnejšia ako v prípade zdravých kolegov, organizátori dokázali oceniť iba jednu jedinú – niekoľkonásobnú medailistku Veroniku Vadovičovú. Hanba v priamom prenose nastala vtedy, keď naša úspešná reprezentantka pri ďakovačke nezakryte pripomenula organizátorom, že na pódiu mali stáť aj niektorí jej kolegovia.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Elektrina, žiarovka, bývanie

Zrazu šetrenie

23.01.2017 16:00

JAROSLAV GILÁNI: Finančné problémy, ktorými sa kryjú dodávatelia energií do našich domácností, majú síce rozdielne pozadie, ale ich riešenie malo ísť na účet ľudí a majiteľov tých, čo energie potrebujú.

teplo, energie, peniaze, radiátor, kúrenie

Občan v nevýhode

22.01.2017 17:00

DUŠAN MLYNÁRIK: Život bez energií je v 21. storočí v hocakej domácnosti už ťažko predstaviteľný a ich poskytovatelia si to sakramentsky dobre uvedomujú.

plynomer, plyn, energie

Nezávislá funkcia?

21.01.2017 18:00

JAN HUDEČEK: Šéf úradu pre reguláciu najskôr vyhlásil, že konečná cena energie za rok sa pre spotrebiteľa zníži napriek zavedeniu stabilného poplatku.

Jozef Holjenčík

SNS vyzýva Holjenčíka, aby sa vzdal funkcie predsedu ÚRSO

24.01.2017 20:41

Slovenská národná strana vyzýva šéfa Úradu pre reguláciu sieťových odvetví Jozefa Holjenčíka, aby sa vzdal svojej funkcie.

domov dôchodcov, pažítková 2

Umrelo 13 ľudí, úrady nenašli žiadne pochybenia

24.01.2017 20:00

Domov dôchodcov na Pažítkovej ulici v bratislavskom Ružinove má za sebou smutný mesiac. Od decembra mu zomrelo trinásť klientov.

donald trump, trump,

Trump rozhodol o obnove výstavby ekologicky sporných ropovodov

24.01.2017 19:49

Americký prezident Donald Trump exekutívnym príkazom rozhodol o pokračovanie výstavby sporného ropovodu Keystone XL.

Visla, Varšava

Aerolínie LOT rozšíria lety medzi Košicami a Varšavou

24.01.2017 19:15

Poľská letecká spoločnosť LOT necelý rok po otvorení leteckého spojenia medzi Košicami a Varšavou od leta pridá ďalšie lety.