V bode nula

, 10.07.2020 21:00

Strana Za ľudí začínala s vysokými ambíciami, o to hlbší bol jej pád. Do parlamentu síce „preliezla“, no momentálne je na „bode nula“, ako sa vyjadril poslanec Miroslav Kollár.

Úsmev na tvári Andreja Kisku po voľbách nežiaril práve presvedčivo, a tak sa veľmi rýchlo zo spoločnosti Igora Matoviča a Borisa Kollára vytratil. Tomuto príčetnému rozhodnutiu sa ani nemožno veľmi čudovať. Ako ani tomu, že v politike končí.

Otázne pravdaže je, ako to Za ľudí myslí ďalej so svojou budúcnosťou. Lebo nielen voliči, aj členovia Za ľudí dobre vedia, že celá sila strany stála a padala na osobe bývalého prezidenta. O mesiac by sa na sneme malo rozhodnúť, kto by mohol byť ďalším predsedom. Zatiaľ to však vyzerá len tak, že v onom bode nula si len robia jasno v hodnotovom nastavení. Dlhodobú výdrž to nesľubuje.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Za ľudí #Veronika Remišová #Andrej Kiska
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku