Boris Kollár ako Mr. Hyde v politike

, 07.09.2020 19:30

To, že šéf parlamentu má slabosť na blondínky s mäsitými perami a neprirodzene vyvinutým prednosťami, nie je tajomstvom. Do tohto okruhu žien by sa zaiste zaradila aj najznámejšia transgenderová modelka.

Pravda, iba do pol pása. Ako ukazujú jej fotografie uverejnené na facebooku, týmto smerom totiž rozkošatený rodostrom Borisa Kollára neporastie. No ktovie, ako je to v skutočnosti s jeho mailovými radovánkami?

Hovorí sa, proti gustu žiaden dišputát. Nuž, keby išlo o dajakého mafiána nižšieho rangu, podnikateľa, ktorý sa dopracoval k majetkom diskutabilným spôsobom, alebo o daňového podvodníčka, čert to ber. Ale druhý najvyšší ústavný činiteľ a líder strany, ktorá za svoj primárny cieľ deklaruje ochranu rodiny?

Ako sa jeho ministrovi práce a rodiny Milanovi Krajniakovi, údajne jednému z najbohabojnejších kresťanov pod Tatrami, asi číta komunikácia s nevšednou „kráskou“, ktorá sa pripisuje Kollárovi? Bez ohľadu, či by si s ňou oplzlo písal, keď stál na čele Národnej rady, alebo už predtým. Úroveň štvrtej cenovej sa v autorovi oných kusých viet nezaprie.

V piatok Kollár na webe uverejnil výzvu, aby ľudia pri nedeľnom obede sledovali televíznu debatu s ním a neskôr im srdečne poďakoval za dôveru, ktorú vyjadrili v najnovšom výskume verejnej mienky hnutiu Sme rodina (9,1 %).

Možno si mnohí jeho sympatizanti potom, čo sa vrátili z nedeľnej omše, preklikli na spomínaný facebook a zajasali, ten náš Borisko, to je ale koťuha! Veď mu veľkodušne odpustili sexuálne koketérie s 15-ročnou dievčinou z resiocializačného zariadenia či s Alenou Zsuzsovou, s ktorou bol aj v bezprostrednom kontakte.

Proti gustu žiaden dišputát… Lenže koľko takých doktorov Jekyllov a misterov Hydeov sa pletie v najvyššej politike a dokedy im to voliči budú tolerovať?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#transgenderová modelka #Sme rodina #Milan Krajniak #mafiáni #facebook #Dr. Jekyll Mr. Hyde #Boris Kollár
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku