Kto sa zahráva s ohňom?

06.10.2017 18:00

Nie je v poriadku, keď uniknú na verejnosť citlivé osobné údaje. Verejní činitelia si však musia byť vedomí, že sú pod zvýšenou kontrolou verejnosti a drobnohľadom médií.

Náš pán prezident nezaprie podnikateľskú dušu, ktorá vraví, že najlepšia obrana je útok. Namiesto prostého vysvetlenia a spolupráce pri objasnení svojich problémov žiada prešetriť únik daňových informácií. Chýba už iba žaloba pre ohováranie a diskreditáciu jeho osoby. Najnovšie sa naťahuje s premiérom Robertom Ficom. Najskôr Andrej Kiska všetko poprel, potom čosi z toho priznal a nakoniec sa oháňa útokom na svoju osobu. Kto sa tu hrá s ohňom? Veď čestný človek sa nemá čoho obávať.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Robert Fico #Andrej Kiska #krátenie daní
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku