Hrubá čiara

21.10.2017 17:00

Stačí vraj urobiť hrubú čiaru za svojimi činmi a všetko bude odpustené a zabudnuté. Tento všeliek ponúkajú politici, novinári i politológovia v diskusných reláciách nášmu najvyššiemu ústavnému činiteľovi.

Mal by sa vraj očistiť od všetkých káuz, ktoré sa spájajú s jeho menom. V tom je však pridaná hodnota: predloženie daňových dokladov, zverejnenie zmlúv a verejné ospravedlnenie. Tento jav nie je v našej politike neznámy. Keď chcel bezprostredne po posledných parlamentných voľbách Richard Sulík vytvoriť „mimoriadne stabilnú koalíciu“ s Mostom-Híd, Sieťou a SNS, tvrdil, že urobí hrubú čiaru za minulými spormi. Dnes už vieme, ako to v praxi funguje. Ťažko sa dá preto odhadnúť, ako by s hrubou čiarou naložil súčasný prezident, keď sme svedkami jeho arogancie aj voči vlastným voličom. Kiskove rozhodnutia nemajú nič spoločné s tým, čo proklamuje.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Andrej Kiska #krátenie daní #firma KTAG
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku