Vodu káže a víno?

, 22.11.2017 16:00

Terajší prezident si ako bývalý podnikateľ zvykol na rozličné maniere, ktorých sa asi nemieni vzdať. V poslednom období vyplávalo na povrch niekoľko káuz. Namiesto toho, aby sa Andrej Kiska pred verejnosťou aspoň ospravedlnil, prešiel do protiútoku.

Únik týchto informácií označil za mafiánske praktiky a na koberec si zavolal ministra financií. Od prezidenta sme sa dozvedeli, že nie sme iba mafiánsky, ale aj antisociálny štát. No vyriešeniu jeho prehreškov nepomôže obviňovanie iných. Naďalej vodu káže a víno pije. Za priateľa považuje tureckého prezidenta, svojvoľne si počína pri (ne)vymenovaní sudcov Ústavného súdu, naďalej štátu a nám všetkým dlhuje takmer milión eur za súkromné cesty vládnym špeciálom… Sebareflexia u našich činiteľov je mimoriadne zriedkavý stav. Zrejme sa od človeka, ktorý sa bez politických skúseností a vďaka svojim miliónom zrazu ocitol vo vrcholovej politike, nedá očakávať, že sa bude správať zodpovedne a prestane uplatňovať veľkopanské maniere.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Andrej Kiska #krátenie daní #minister financií
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku