Broja proti vlastným

31.08.2018 10:00

Z televíznych správ som sa dozvedel, že nejaký katolícky potentát podal návrh, aby z funkcie odstúpil samotný pápež František.

Dôvod? Päť rokov vedel o sexuálnych zločinoch amerického kardinála, a nekonal. Naša súčasná katolícka vrchnosť je ukážkou pýchy, spupnosti a bezohľadného drania sa k svetskej moci, aby nám svoje vlastné predstavy o živote mohla všetkým nariadiť zákonmi.

Názory jej kléra na svet sú neuveriteľne fundamentalistické a veľmi sa nelíšia od fundamentálnych islamistov. Ich videnie skutočnosti je extrémne konzervatívne a spiatočnícke, ako keby sme žili kdesi v 18. storočí. Na základe stále nových odhalení sa ukazuje, že katolícka cirkev je priam presiaknutá homosexuálmi a pedofilmi.

Nechápem potom, prečo tak pokrytecky brojí proti homosexuálom. Veď tak bojuje proti vlastným.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#pápež František
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku