Mňa pani Čaputová nepresvedčila

25.03.2019 14:00

Prekvapila ma správa, že kandidátka na hlavu štátu Zuzana Čaputová požiadala 22. marca o vyškrtnutie zo zoznamu advokátov.

Potom kandidátka na prezidenta SR vyhlásila, že neporušila žiaden zákon, tak ma prekvapila, prečo sa chce vzdať povolania advokátky.

Ja mám sedemdesiat rokov, svoj inžiniersky titul som obhájila v roku 1983, no za nič na svete by som sa ho nevzdala. Keby sa takáto vec týkala Maroša Šefčoviča alebo niekoho zo strany Smer, tak by to bolo na titulných stranách všetkých novín.

Pani Čaputová si vraj pozastavila advokátsku prax už 12. marca, teda tesne pred prvým kolom prezidentských volieb. Zrejme sa obávala, že niečo sa bude v tejto záležitosti o nej písať. Má v programe, že chce presadzovať v politickom živote právo a spravodlivosť, no mňa svojím konaním nepresvedčila.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#voľba prezidenta #Zuzana Čaputová #zoznam advokátov
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku