Predvolebné krčmové vyjadrenia

26.03.2019 11:00

Sledujem invektívy proti obom kandidátom na prezidenta. Osobitne tie proti Marošovi Šefčovičovi v mnohom odkrývajú "kultúru" ich autorov, sú plné zlomyseľnosti a nenávisti.

Títo ľudia pritom hovoria o slušnosti, no sú od nej na míle vzdialení. Chcú zmenu, ale sú pokračovanie politiky Andreja Kisku, ktorý Zuzanu Čaputovú podporuje.

Hoci sa zdá, že sa obaja kandidáti usilujú viesť svoje rozhovory kultivovane, niektoré médiá, ale aj verejné osobností vedú kampaň nanajvýš neobjektívnu, podporujúci iba jedinú kandidátku a toho druhého len znevažujú.

Vyjadrenia, ktoré po tieto dni čítam na internete, sa pokúšajú zlostne zosmiešňovať pána Šefčoviča a jeho rodinu. Ich autori by sa mali predovšetkým sami pozrieť do zrkadla. Píšu neraz na úrovni krčmového povaľača bez základného vzdelania a dobrej výchovy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Maroš Šefčovič #predvolebná kampaň #Zuzana Čaputová #kandidáti na prezidenta
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku